Замок з ключем, Kerbl
SKU
32708
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 32708 |
| Основний EAN-13 | 4018653327081 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 32708 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 83013000 |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 7.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.083 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 25 kg |
