Запасна нікельована пружина для ножиць для копит, Kerbl
SKU
27583
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27583 |
| Старий код SKU | 03-0025-003 |
| Код постачальника | 27583 |
| Основний EAN-13 | 4018653275832 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73269098 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 1 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.006 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
