Запасні кліпи, затискачі та ручки для перенесення Expedion, Kerbl
SKU
81344
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81344 |
| Колір виробника | чорний |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8033776766001 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 81344 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.068 kg |
| Маса нетто | 0.07 kg |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Ширина коробки | 33 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 1.36 kg |
