Запасні леза для щипців для обробки копит, 2 шт, Kerbl
SKU
164
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 164 |
| Старий код SKU | 01-3152 |
| Код постачальника | 164 |
| Основний EAN-13 | 4018653160046 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 82032000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 1 cm |
| Чиста довжина продукту | 7 cm |
| Чиста вага продукту | 0.093 kg |
| Ширина коробки | 17 cm |
| Висота коробки | 14 cm |
| довжина коробки | 21 cm |
| Вага коробки | 9.586 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
