Запасні ролики для Tailpainter, 3 шт.
SKU
20720
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 20720 |
| Старий код SKU | 01-0809 |
| Код постачальника | 20720 |
| Основний EAN-13 | 5392000185227 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96034090 |
| Країна походження | Irlandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/15 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.195 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 2.925 kg |
| Маса нетто | 0.2 kg |
