Запасні затискачі для переносок Gulliver, Kerbl
SKU
84659
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84659 |
| Колір виробника | сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 4018653846599 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 84659 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.111 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Чиста ширина продукту | 18 cm |
| Ширина коробки | 32 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 3.33 kg |
