Запасний циліндр HSW HENKE-JECT® TBC 2,0 мл, Kerbl
SKU
2416
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2416 |
| Країна походження | Polska |
| Основний EAN-13 | 4018653256770 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 70200080 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Виробник | Henke Sass, Wolf GmbH |
| Код постачальника | 2416 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Маса нетто | 0.001 kg |
| Старий код SKU | 09-3234 |
| Висота коробки | 9 cm |
| довжина коробки | 16 cm |
| Вага коробки | 0.1 kg |
| Ширина коробки | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.001 kg |
