Запасний ключ для станцій Bora, Beta, Alpha і Peti, Kerbl
SKU
299671
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 299671 |
| Старий код SKU | 12-0024-001 |
| Код постачальника | 299671 |
| Основний EAN-13 | 5908266940731 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Portugalia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50 |
| Чиста ширина продукту | 3.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 8.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.01 kg |
| Маса нетто | 0.01 kg |
