Запасний насос, Kerbl
SKU
27604
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 27604 |
| Старий код SKU | 03-0099 |
| Код постачальника | 27604 |
| Основний EAN-13 | 4018653276044 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84132000 |
| Країна походження | Stany Zjednoczone |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 18 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.18 kg |
| Ширина коробки | 5 cm |
| Висота коробки | 18 cm |
| довжина коробки | 13 cm |
| Вага коробки | 0.18 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
