Запасний затискач, червоний, Kerbl
SKU
443039
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653281567 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 443039 |
| Код постачальника | 443039 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | KERBL |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Код CN | 85359000 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/200 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-5071 |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 4.2 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 8 cm |
| Чиста вага продукту | 0.021 kg |
| Чиста ширина продукту | 2 cm |
