Зарядний пристрій з акумулятором 9V, для тестера вагітності для свиней, Kerbl
SKU
22132
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22132 |
| Старий код SKU | 02-0092 |
| Код постачальника | 22132 |
| Основний EAN-13 | 4018653221327 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84369900 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.136 kg |
| Маса нетто | 0.14 kg |
