Жувальна кістка для собак, з яловичої шкіри, 16 см, 175 г, 2 шт, Kerbl
SKU
83340
- 2 штуки в упаковці
- з сирої, сушеної яловичої шкіри (100%)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83340 |
| Код постачальника | 83340 |
| Код CN | 42050090 |
| Основний EAN-13 | 4018653833407 |
| Ємність/Об'єм | 90 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/2304 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.177 kg |
| Маса нетто | 0.18 kg |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 58.5 cm |
| Вага коробки | 13.505 kg |
| Ширина коробки | 32.5 cm |
