Жувальна кістка для собак, з яловичої шкіри, 30 см, 400 г, Kerbl
SKU
83343
- 1 штука в упаковці
- з сирої, сушеної яловичої шкіри (100%)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83343 |
| Код постачальника | 83343 |
| Код CN | 42050090 |
| Основний EAN-13 | 4018653833438 |
| Ємність/Об'єм | 400 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/576 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 32 cm |
| Чиста вага продукту | 0.423 kg |
| Маса нетто | 0.42 kg |
| Висота коробки | 33.5 cm |
| довжина коробки | 44.5 cm |
| Вага коробки | 20.77 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
