Жувальна кістка для собак, з яловичої шкіри, 8 см, 20 г, 8 шт, Kerbl
SKU
83337
- 8 штук в упаковці
- з сирої, сушеної яловичої шкіри (100%)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83337 |
| Код постачальника | 83337 |
| Код CN | 42050090 |
| Основний EAN-13 | 4018653833377 |
| Ємність/Об'єм | 20 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/2304 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 10 cm |
| Чиста вага продукту | 0.145 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 11.391 kg |
| Ширина коробки | 28.5 cm |
