Жувальна кістка для собак, з сиром'ятної яловичої шкіри, 12 см, 55 г, 3 шт, Kerbl
SKU
83347
- довжина 12 см по 55 г
- з яловичої шкіри (90,5 %)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83347 |
| Код постачальника | 83347 |
| Код CN | 23091011 |
| Основний EAN-13 | 4018653833476 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/1728 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.162 kg |
| Маса нетто | 0.16 kg |
| Висота коробки | 29 cm |
| довжина коробки | 39.5 cm |
| Вага коробки | 12.473 kg |
| Ширина коробки | 31.5 cm |
