Жувальна кістка для собак, з сиром'ятної яловичої шкіри, 120 г, 4 шт, Kerbl
SKU
80698
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80698 |
| Код постачальника | 80698 |
| Код CN | 23091011 |
| Основний EAN-13 | 4018653216262 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/1152 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 2 cm |
| Чиста довжина продукту | 22 cm |
| Чиста вага продукту | 0.148 kg |
| Маса нетто | 0.15 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 36.5 cm |
| Вага коробки | 7.366 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
