Жувальні палички для собак Mix, з яловичої шкіри, 800 г, 100 шт, Kerbl
SKU
84076
- довжина 12,5 см
- ø 9–10 мм
- з яловичої шкіри (90,4%)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84076 |
| Код постачальника | 84076 |
| Код CN | 23091011 |
| Основний EAN-13 | 4018653840764 |
| Діаметр | 9 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/480 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 25 cm |
| Чиста вага продукту | 0.81 kg |
| Маса нетто | 0.81 kg |
| Висота коробки | 28.5 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 16.78 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
