Жувальні палички для собак, з хвоста бика, 500 г, Kerbl
SKU
80699
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80699 |
| Код постачальника | 80699 |
| Код CN | 05119985 |
| Основний EAN-13 | 4018653213827 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/480 |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
| Чиста висота продукту | 31.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 24.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.505 kg |
| Маса нетто | 0.51 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 56 cm |
| Вага коробки | 12.12 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
