Жувальні палички для собак, з яловичої шкіри, 12 см, 40 г, Kerbl
SKU
83335
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83335 |
| Код постачальника | 83335 |
| Код CN | 42050090 |
| Основний EAN-13 | 4018653833353 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/144/1152 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.064 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 9.216 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
