Жувальні палички для собак, з яловичої шкіри, 20 см, 160 г, Kerbl
SKU
80703
- коров'яча шкіра (100%)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80703 |
| Код постачальника | 80703 |
| Код CN | 42050090 |
| Основний EAN-13 | 4018653927601 |
| Ємність/Об'єм | 160 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/24/1680 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.167 kg |
| Маса нетто | 0.17 kg |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 30 cm |
| Вага коробки | 4.008 kg |
| Ширина коробки | 21 cm |
