Жувальні палички для собак, з яловичої шкіри та м'яса буйвола, 100 г, Kerbl
SKU
80701
- палички з бичачої шкіри, обгорнуті буйволиним м'ясом
- довжина: 12 см
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80701 |
| Код постачальника | 80701 |
| Код CN | 23091090 |
| Основний EAN-13 | 4018653927588 |
| Ємність/Об'єм | 100 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/150/2400 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.119 kg |
| Маса нетто | 0.12 kg |
| Висота коробки | 40.5 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 19.787 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
