Жувальні палички для собак, з сиром'ятної яловичої шкіри, червоні, салямі, 200 г, 25 шт, Kerbl
SKU
83332
- довжина 12,5 см
- ø 9–10 мм
- з яловичої шкіри (90,4%)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83332 |
| Код постачальника | 83332 |
| Код CN | 23091011 |
| Основний EAN-13 | 4018653833322 |
| Діаметр | 9 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/1728 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 2.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 13 cm |
| Чиста вага продукту | 0.21 kg |
| Маса нетто | 0.21 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 39 cm |
| Вага коробки | 15.371 kg |
| Ширина коробки | 29.5 cm |
