Жувальні вуха для собак, яловичі, 180 г, 10 шт, Kerbl
SKU
80700
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80700 |
| Код постачальника | 80700 |
| Код CN | 05119985 |
| Основний EAN-13 | 4018653927571 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/400 |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 37 cm |
| Чиста вага продукту | 0.228 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 55 cm |
| Вага коробки | 4.56 kg |
| Ширина коробки | 34.5 cm |
