Жувальний вузол для собак, з сушеної сиром'ятної шкіри, 10 см, 80 г, Kerbl
SKU
80705
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80705 |
| Код постачальника | 80705 |
| Код CN | 23091090 |
| Основний EAN-13 | 4018653943809 |
| Ємність/Об'єм | 80 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/24/1248 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.108 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 32 cm |
| Вага коробки | 2.592 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
