Жувальний вузол для собак, з сушеної сиром'ятної шкіри, 28 см, 180 г, Kerbl
SKU
80706
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80706 |
| Код постачальника | 80706 |
| Основний EAN-13 | 4018653943816 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 8% |
| Код CN | 23091011 |
| Країна походження | Chiny |
| Ємність/Об'єм | 180 g |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/24/432 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 0.224 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 6.077 kg |
| Маса нетто | 0.22 kg |
