Зливний кран для каністр 5-12,5 кг, пластиковий, отвір 51 мм, Kerbl
SKU
151819
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151819 |
| Старий код SKU | 01-5398 |
| Країна походження | Holandia |
| Основний EAN-13 | 4018653907276 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 39174000 |
| Діаметр | 51 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 151819 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/250 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.043 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 38.5 cm |
| довжина коробки | 56.5 cm |
| Вага коробки | 11.6 kg |
