Змінні дверцята для лотка Minka, прозорі, Kerbl
SKU
81574
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81574 |
| Код постачальника | 81574 |
| Колір виробника | білий |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 8033776765998 |
| Додаткова інформація | Drzwiczki zamienne do kuwety |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Włochy |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 20 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.086 kg |
| Маса нетто | 0.09 kg |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 48 cm |
| Вага коробки | 8.6 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
