Знімний гребінь 10 мм SnapOn, Aesculap
SKU
GTA132
| Марка | AESCULAP |
|---|---|
| Другий код | GTA132 |
| Код постачальника | GTA132 |
| Основний EAN-13 | 4018653281468 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85109000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 8.7 cm |
| Чиста висота продукту | 2.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 11.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.039 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
| Висота коробки | 16.3 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 4.552 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
