Знімний гребінь 32 мм SnapOn, Aesculap
SKU
GTA138
| Марка | AESCULAP |
|---|---|
| Другий код | GTA138 |
| Код постачальника | GTA138 |
| Основний EAN-13 | 4018653281529 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 85109000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/100 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 14.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 4.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.077 kg |
| Ширина коробки | 45.5 cm |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 50.5 cm |
| Вага коробки | 7.7 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
