Зрошувач із запобіжною скобою, максимум 12 бар, 50 л/хв, синій, Kerbl
SKU
151870
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 151870 |
| Старий код SKU | 10-0702 |
| Код постачальника | 151870 |
| Основний EAN-13 | 4018653938287 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84242000 |
| Країна походження | Włochy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.445 kg |
| Ширина коробки | 20 cm |
| Висота коробки | 19 cm |
| довжина коробки | 51 cm |
| Вага коробки | 4.838 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
