Зубчастий натягувач дроту для електроогорожі, з вбудованим ізолятором, фіксатором і тросом, Kerbl
SKU
441297
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653033173 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Другий код | 441297 |
| Код постачальника | 441297 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Марка | KERBL |
| Матеріал | Пластик |
| Маса нетто | 0.35 kg |
| Код CN | 73269098 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Старий код SKU | 11-0244 |
| Висота коробки | 12 cm |
| довжина коробки | 31 cm |
| Вага коробки | 3.5 kg |
| Ширина коробки | 25 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 14 cm |
| Чиста вага продукту | 0.35 kg |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
