ECO Fence post, 105 cm, white, single step, Kerbl
SKU
441812S/5
| Brand | KERBL |
|---|---|
| Manufacturer's color | white |
| Total length | 105 cm |
| Type of posts | Polypropylene |
| Material | Polypropylene |
| Country of origin | Polska |
| Type of offer | New |
| Net weight | 0.27 kg |
| Size | 105 cm |
| CN Code | 85472000 |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| Bulky product | No |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 5/1000 |
