Feed scoop plastic, green, 2000 g
SKU
29738
| Brand | KERBL |
|---|---|
| Original producer code | 29738 |
| Old SKU | 10-5040 |
| Supplier code | 29738 |
| Main EAN-13 | 4018653297384 |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| CN Code | 39269097 |
| Country of origin | Niemcy |
| Producer | Albert Kerbl GmbH |
| Type of offer | Sale |
| Material | Plastic |
| Bulky product | No |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 1/10 |
| Net product width | 14.5 cm |
| Net product height | 9 cm |
| Net product length | 36 cm |
| Net product weight | 0.2 kg |
| Net weight | 0.2 kg |
