Nesting Box-Self-Assembly Set, Kerbl
SKU
82959
| Brand | KERBL |
|---|---|
| Original producer code | 82959 |
| Material | Wood |
| CN Code | 44219999 |
| Main EAN-13 | 4018653829592 |
| Type of offer | On request |
| Country of origin | Chiny |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 1/12/144 |
| Net product width | 17.5 cm |
| Net product height | 8 cm |
| Net product length | 37.5 cm |
| Net product weight | 1.13 kg |
| Net weight | 1.13 kg |
| Carton height | 37 cm |
| Carton length | 54 cm |
| Carton weight | 13.56 kg |
| Carton width | 39 cm |
