Дверцята для кота Cat Mate® 2-way, до 50 мм, біла, Kerbl
SKU
80858
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80858 |
| Код постачальника | 80858 |
| Колір виробника | білий |
| Внутрішня ширина | 165 mm |
| Внутрішня висота | 174 mm |
| Зовнішня висота | 192 mm |
| Зовнішня висота | 200 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20 |
| Маса нетто | 0.198 kg |

