Дверцята для собак Dog Mate®, 2-стороння, 290 х 350 мм, коричнева, Kerbl
SKU
80883
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80883 |
| Код постачальника | 80883 |
| Колір виробника | коричневий |
| Внутрішня ширина | 242 mm |
| Внутрішня висота | 300 mm |
| Зовнішня висота | 290 mm |
| Зовнішня висота | 350 mm |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/160 |
| Чиста ширина продукту | 31.2 cm |
| Чиста висота продукту | 5.7 cm |
| Чиста довжина продукту | 38.8 cm |
| Чиста вага продукту | 1.253 kg |
| Маса нетто | 1.25 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 55 cm |
| Вага коробки | 13.365 kg |
| Ширина коробки | 40.6 cm |

