Клітка-будинок для гризунів Freetime, 140 x 65 x 100 см, Kerbl
SKU
82826
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82826 |
| Код постачальника | 82826 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653828267 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Негабаритний товар | x |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/460 |
| Чиста ширина продукту | 72 cm |
| Чиста висота продукту | 20 cm |
| Чиста довжина продукту | 101.5 cm |
| Чиста вага продукту | 19.06 kg |
| Маса нетто | 19.06 kg |

