Піддон для клітки Freetime, 53,5 x 49 x 3,5 см, Kerbl
SKU
828261
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82826-1 |
| Старий код SKU | 82826-1 |
| Колір виробника | натуральний |
| Країна походження | Chiny |
| Основний EAN-13 | 4018653045268 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 828261 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 50 cm |
| Чиста вага продукту | 1.34 kg |
| Маса нетто | 1.34 kg |
| Чиста ширина продукту | 54 cm |

