Питний фонтанчик Cat Mate, 2-рівневий, 2 л, Kerbl
SKU
80850
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80850 |
| Код постачальника | 80850 |
| Країна походження | Chiny |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 2 l |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Код CN | 85098000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 2 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/96 |
| Чиста ширина продукту | 22 cm |
| Чиста висота продукту | 17.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.81 kg |
| Маса нетто | 0.81 kg |
| Ширина коробки | 45 cm |
| Висота коробки | 37 cm |
| довжина коробки | 55 cm |
| Вага коробки | 6.48 kg |


