Поїлка-фонтан Cat Mate®, 3 висоти, 6 л, біла, Kerbl
SKU
80890
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80890 |
| Код постачальника | 80890 |
| Країна походження | Chiny |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Ємність/Об'єм | 6 l |
| Виробник | Pet Mate Ltd. |
| Код CN | 85098000 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Об'єм | 6 l |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/120 |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 10.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 39 cm |
| Чиста вага продукту | 1.597 kg |
| Маса нетто | 1.6 kg |
| Ширина коробки | 40.7 cm |
| Висота коробки | 30.2 cm |
| довжина коробки | 55 cm |
| Вага коробки | 8.929 kg |


