Сумка з пакетами для вигулу собак, з карабіном, 20 пакетів, Kerbl
SKU
80820
- з нейлону
- зі змінним роликом (20 шт.)
- з карабіном і блискавкою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80820 |
| Код постачальника | 80820 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653923245 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/60/1800 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.079 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 5.006 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
