Транспортна клітка для тварин Gulliver Touring IATA, на колесах, до 30 кг, 80 х 58 х 62 см, чорно-сіра, Kerbl
SKU
81340
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81340 |
| Колір виробника | білий/сірий |
| Країна походження | Włochy |
| Основний EAN-13 | 8003507974951 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Код CN | 39269097 |
| Виробник | Stefanplast S.P.A. |
| Код постачальника | 81340 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/26 |
| Чиста висота продукту | 42 cm |
| Чиста довжина продукту | 82 cm |
| Чиста вага продукту | 7.051 kg |
| Маса нетто | 7.05 kg |
| Чиста ширина продукту | 57 cm |


