Accessory Set VoleStop (search rod + hole digger), Kerbl
SKU
299836
| Brand | KERBL |
|---|---|
| Original producer code | 12-0295-001 |
| Old SKU | 12-0295-001 |
| Main EAN-13 | 4018653937297 |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| CN Code | 39269097 |
| Country of origin | Słowenia |
| Type of offer | On request |
| Bulky product | No |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 1/4/256 |
| Net product width | 13 cm |
| Net product height | 8 cm |
| Net product length | 27.5 cm |
| Carton width | 18.5 cm |
| Carton height | 14 cm |
| Carton length | 50 cm |
| Net weight | 0.444 kg |
