battery-pack for grinding unit for theeth
SKU
22658
- spare battery pack;
- powerful battery - 18 V / 1.5 Ah, sufficient for approx. 2 hours of effective grinding on each charge;
- charging time approx. 3 hours.
| Brand | KERBL |
|---|---|
| Original producer code | 22658 |
| Old SKU | 02-0123 |
| Supplier code | 22658 |
| Main EAN-13 | 4018653226582 |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| CN Code | 84369900 |
| Country of origin | Chiny |
| Producer | Albert Kerbl GmbH |
| Type of offer | On request |
| Bulky product | No |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 1/36/540 |
| Net product width | 9.5 cm |
| Net product height | 8 cm |
| Net product length | 13 cm |
| Net product weight | 0.434 kg |
| Carton width | 33.5 cm |
| Carton height | 31.5 cm |
| Carton length | 48 cm |
| Carton weight | 16.361 kg |
| Net weight | 0.43 kg |
