Eyelet metal post 105 cm, white, Ø 7 mm, double prong, 10 pcs, Kerbl
SKU
44456
| Brand | KERBL |
|---|---|
| Supplier code | 44456 |
| Main EAN-13 | 4018653444566 |
| Total length | 105 cm |
| Original producer code | 44456 |
| Type of posts | Metal |
| Material | Metal |
| Country of origin | Chiny |
| Diameter | 7 mm |
| Producer | Albert Kerbl GmbH |
| Type of offer | On request |
| Net weight | 0.45 kg |
| CN Code | 73269098 |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| Bulky product | No |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 1/10/1000 |
