High-power on/off switch, Kerbl
SKU
591226
- practical for switching the fence on and off
- simple mounting on the posts
| Country of origin | Chiny |
|---|---|
| Main EAN-13 | 4018653044056 |
| Producer | Albert Kerbl GmbH |
| Original producer code | 591226 |
| Supplier code | 591226 |
| Type of offer | On request |
| Brand | KERBL |
| Net weight | 0.14 kg |
| CN Code | 79070000 |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 1/25/1200 |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| Old SKU | 11-0102 |
| Carton height | 12 cm |
| Carton length | 54 cm |
| Carton weight | 3.6 kg |
| Carton width | 26 cm |
| Net product height | 5.5 cm |
| Net product length | 19 cm |
| Net product weight | 0.144 kg |
| Net product width | 5 cm |
