Iron key , galvanized, for scythe rings
SKU
5018
| Original producer code | 5018 |
|---|---|
| Old SKU | 10-5281 |
| Supplier code | 5018 |
| Main EAN-13 | 9002967001732 |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| CN Code | 82041100 |
| Country of origin | Chiny |
| Producer | Albert Kerbl GmbH |
| Type of offer | On request |
| Bulky product | No |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 1/10/300 |
| Net product width | 0.6 cm |
| Net product height | 0.6 cm |
| Net product length | 9.6 cm |
| Net product weight | 0.028 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
