Water dispenser Nuvola, beige, 11 l, Kerbl
SKU
81999
- simple screw cap
| Brand | KERBL |
|---|---|
| Original producer code | 81999 |
| Supplier code | 81999 |
| Country of origin | Włochy |
| Main EAN-13 | 4018653964064 |
| Type of offer | On request |
| Capacity/Volume | 11 l |
| Producer | Albert Kerbl GmbH |
| CN Code | 39269097 |
| Polish VAT rate | TAX 23% |
| Capacity | 11 l |
| Bulky product | No |
| Packaging (pcs/carton/pallet) | 1/2/60 |
| Net product width | 41.5 cm |
| Net product height | 25 cm |
| Net product length | 46 cm |
| Net product weight | 0.757 kg |
| Net weight | 0.76 kg |
| Carton width | 47 cm |
| Carton height | 26.5 cm |
| Carton length | 47.5 cm |
| Carton weight | 1.514 kg |
